Og praten går…

20. oktober 2011

Ukategorisert

når jentene samles en gang i måneden, da står mat og hygge på menyen. I går skulle jeg prøve meg på en rett jeg aldri hadde laget før. Fikk servert denne middagen hos svigermor for noen uker siden, og det var så nydelig!!! 

Enkel borddekking, med en egen personlig navnelapp. Ikke så mye som skal til…

Servise er franske pillivuyt, er så genialt da det finnes uttallige deler til dette porselen serviset.

Bildet ble ikke så bra da jeg hadde feil objektiv på…pytt, pytt…alt trenger ikke og være perfekt-det er det ikke i min verden:)

Tine K servietter og bordbrikker, bestikk fra Georg Jensen.

…Velkommen,Lene!
Bordkortene er manillamerker, med sort tråd fra Nordahl.

…Tulipz in my head!


Og så måtte jeg lage et kort til vertinne også…

Tusen takk for alle hyggelige meldinger om bloggen min, det varmer og lærer mye av dere!

Ha en VARM dag videre, spre glede og varme…

Klem fra Lisette

5 kommentarer til “Og praten går…

  1. Katrine

    Nå er jeg følger og jeg gleder meg over det. Du formidler blant annet varme, glede og fine bilder. :))

    Bordet var flott og gjennomført dekket. Jeg kan tenke meg dere koste dere stort. Gi meg gjerne et tips om den nydelige middagen du laget.

    Ha en god torsdag, Lisette!

    Svar
  2. Frøken Fryd

    Så koselig og fint bord du har dekka til venninnene dine, Lisette 🙂 Er ikkje venninner vel det beste som finnes?!? Eller i alle fall blandt det beste som fins 🙂 Det er så kjekt å møtes og kosa seg. Herlig bilde av storebror du viser over her, nydelig gut altså 🙂

    Klem ELi

    Svar

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.