Er en stolt eier av en bluse fra byTiMo, kjøpt hos La Femme. Blusen er et syn med vakre detaljer på brystet og armer. Denne herligheten skal jeg bruke til skjørt eller til jeans, du kan velge å dresse den opp eller ned. Kul med en grov strikket genser over eller til en skinnbukse.
Vakre detaljer! Er det en instagram konto dere bør følge så er det jentene hos La femme. Jentene er alltid så lekne og blide på bildene, noe som smitter over på meg. La femme har også 70% tilbud på en rekke varer. Denne blusen var dog ikke på tilbud. Er ikke sponset om du lurte på det.
HØST KONFEKT I GARDEROBEN
For noen vakre dager vi har hatt de siste dagene- en skikkelig boost med litt sommervarme! Jeg hadde i utgangspunktet ryddet bort sommerklærene, men hadde ikke imot å finne dem fram igjen. Jeg skal virkelig prøve å nyte disse dagene med barna og mannen. Nå som hverdagen er tilbake merker jeg at døgenet har få timer.
By Lisette
♥
I was recommended this web site by my cousin. I am not sure whether this
post is written by him as nobody else know such detailed about
my problem. You’re wonderful! Thanks!
Quality articles is the important to attract the users to pay a visit the web site, that’s what this website
is providing.
I’ve been surfing online more than three hours today,
yet I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for
me. Personally, if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before.