Jeg kan endelig fortelle dere at jeg har et samarbeid med Eureka kiropraktikk, og kjører en fin giveaway om en ukes tid her på bloggen.
Etter ferien er det mange som begynner “en ny start”, med sunt kosthold og trening etter late sommerdager. Store deler av landet har vært rammet av dårlig vær denne sommeren, og hele 20% økning av besøkende på helsestudio, mye relatert til det dårlige været.
I september starter jeg på kostholdskurset “en ny start” i samarbeid med Eureka. Du kjenner gjerne til 6 barnsmoren og legen, Berit Nordstrand? Jeg er kjempe fan, og har alle bøkene! Til og med barneboken til de aller minste. Jeg er så heldig som skal gå med dette kurset, og du kan følge min reise igjennom bloggen. Kanskje du også har lyst til å delta?! Kurset går utover en 12 ukers periode, med 6 samlinger. Mer info les ovenfor. Jeg vil fortelle meg ved neste innlegg.
19.september kl.19.00 kommer Berit Nordstrand til Stavanger, og skal ha et foredrag på Scandic hotell forus. Her skal jeg også gå i sammen med min kiropraktor venninne. Som du ser er jeg virkelig klar for en ny start! Hva er vi uten god helse? Og 80% av den sunne linje, starter på kjøkkenet.
By Lisette
♥