Jeg går snart inn i min 4 uke på kostplan fra Lundborgklinikken. Har ikke følgt matplanen 100% slavisk, men absolutt innafor. Jeg var mer strikt de 2 første ukene, men har nok en filosofi at det skal være “levbart”. Var på kino med mamma denne uken, og koste meg litt ekstra på restaurant og godteri. Godteposen var mindre en det jeg vanligvis hadde kjøpt, og det er jo forbedring i vaner.
Maten du ser på bildet er et eksempel på lunsjrett fra kostplanen.
HURRA FOR GAMLE JEANSE SOM PASSER
Denne uken har jeg hatt 2 migreneanfall, jeg lå strekk ut etter instruktørtimen min i går. Det positive er at det må være snart 1 år siden sist migreneanfall. Kvalmen dagene før og etter anfallet er tegn på migrenen. Noe kan jeg relatere til stress, lite søvn og sukkerinntak. Kroppen min er ikke vant med sukker i de mengdene den har fått før.
I går fikk jeg det for meg å prøve en gammel Lee jeans fra 2005. Den følelsen når du får den over hoftene og lukker knappen igjen uten problem. For 7 år siden stoppet den over knærene. Dette gir meg motivasjon til å fortsette det sunne livet jeg lever i forhold til mat. Maten er det viktigste, men samtidig skal det være levelig.
By Lisette
♣